میز لمسی رستورانی

میزهای هوشمند رستورانی در سه نمونه ۲ نفره، ۴ نفره و ۶ نفره طراحی شده است. ابعاد میز، ابعاد استاندارد میزهای رستورانی است. در میزهای لمسی برای هر مهمان، با توجه به سایز میز، بخش مجزایی در نظر گرفته و هر فرد می تواند با پروفایل خود از میز هوشمند بهره ببرد. میز لمسی رستورانی در انواع رنگ ها و بصورت سفارشی متناسب با دکور رستوران قابلیت شخصی سازی را داراست.

کاربردهای میز لمسی رستورانی

میز هوشمند رستورانی را می توان در هر مکانی که برای سرو غذا و یا نوشیدنی است، استفاده کرد.

تجهیزات فست فود

فست فود

تجهیزات کافی شاپ

کافی شاپ

میز لمسی رستوران

رستوران

میز لمسی رستوران

 افزایش هر سفارش تا ۲۳ %

     سیستم سفارش گیری مستقل از میزبان با ارائه پیشنهادات هوشمند و طراحی گرافیکی چشم نواز، مهمانان را  تشویق به سفارش بیشتر می کند. با میز هوشمند رستورانی نیاز به جمع آوری کل منوی درخواستی در یک لیست بلند یا انتظار برای پیشنهاد توسط میزبان نیست و تجهیزات رستوران شما به راحتی تکمیل خواهد بود. تحقیقات نشان داده است که با میز لمسی سفارشات تا ۲۳% افزایش می یابد!

     تبدیل میز لمسی رستوران به یک ماشین فروش قدرتمند!

     با میز لمسی رستورانی می توان هر چیزی را فروخت و محدودیتی در کار نیست، مثلا سوغاتی های شهر، عروسک ها و لیوان و یا حتی برای حمایت از فعالیت های برند رستوران اجتماعی می توان صنایع دستی تولیدی کودکان کار و نمونه هایی از این قبیل را برای فروش قرار داد. حتی مهمانان می توانند به کمک میز هوشمند رستوران، تاکسی بگیرند و درصدی از هر تراکنش به حساب رستوران شما واریز شود.

میز هوشمند رستوران

ساده سازی بازاریابی اجتماعی

      به دلیل یکپارچگی با شبکه های اجتماعی، مهمانان به راحتی می توانند با رتبه گذاری و نظراتی که به اشتراک می گذارند، رتبه رستوران شما را بهبود بخشند!

 

کارشناسان خبره یوسنسی برای مشاوره آماده اند

s
شبکه های اجتماعی
میز لمسی رستوران قابل سفارش

بهبود سرعت سرویس دهی و افزایش دقت

  با فناوری میز لمسی رستورانی، احتیاجی به میزبان برای گرفتن سفارشات یا حتی پرداخت وجود ندارد و در زمان و هزینه صرفه جویی می شود!

میز هوشمند رستوران

بازخورد سریع

فناوری میز لمسی رستورانی، بازخورد مشتریان را با استفاده از نرم افزار هوشمند و کاربرپسندبسیار جامع و موثر جمع آوری می کند. این نرم افزار هرگز درخواست فیدبک (بازخورد) مشتریان را فراموش نمی کند، بنابراین همیشه بهترین اطلاعات، برای کمک به مدیریت رستوران، در نوک انگشتان، موجود خواهد بود.

ایجاد مشتریان وفادار

با نرم افزاری جذاب و با رعایت اصول و استراتژی های طراحی شده به منظور برنامه های وفاداری، رستوران هوشمند به انتخاب اول افراد برای سپری کردن اوقات خوش تبدیل خواهد شد!

مرداد ۲۸, ۱۳۹۷

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *

هشت + هشت =