فرش هوشمند

فرش هوشمند یا فرش مجازی هوشمند

فرش هوشمند

فرش هوشمند چیست؟

چه می شد اگر ناگهان زمین زیر پای شما با رنگ های شاد، حرکت و صدا، زنده شود؟! این توصیف فرش هوشمند است!
فرش هوشمند یا فرش تعاملی با ایجاد تصاویری روی سطح زمین، به حرکت دست و پا واکنش نشان می دهد و فرصت مناسبی برای تبلیغات فراهم می آورد. فناوری این محصول شامل ترکیب سخت افزار و نرم افزار است. فرش هوشمند خط جدیدی در روش خلق تبلیغات ماندگار و کسب مزیت رقابتی ارزشمند برای کسب و کارها ایجاد می نماید! این محصول به خصوص برای کودکان به شدت جذاب بوده و به راحتی درگیر آن شده و والدین گاهی ساعت ها می بایست بازی فرزندان خود را روی این فرش مجازی تماشا کنند و این زمان مناسبی برای دیده شدن است!

فرش مجازی هوشمند دارای افکت های متنوع متناسب با محیط است! یک تالار عروسی را در نظر بگیرید که فرشی از گلهای رز را زیر پای عروس و داماد پهن کرده و با حرکت روی آن گلها کنار رفته و تجربه به یاد ماندنی را برای همه ثبت می نماید! مهیج بودن این تصاویر در این است که در هر افکت می توان تصاویر و یا فیلم دلخواه خود را جایگزین تصاویر از پیش تعیین شده نمود!

اجزای تشکیل دهنده فرش هوشمند

پروژکتور فرش هوشمند

پروژکتور 

حداقل ۴۰۰۰ لومن

نرم افزار مخصوص فرش هوشمند

نرم افزار مخصوص فرش هوشمند

UIF PRO software

کامپیوتر فرش هوشمند

کامپیوتر

ویندوز ۱۰

سنسور حرکتی فرش هوشمند

سنسور

سنسور حرکتی

نحوه عملکرد فرش مجازی هوشمند

فرش تعاملی با استفاده از یک ویدیو پروژکتور نصب شده روی سقف و تعدادی سنسور و دوربین، تصویری روی زمین ایجاد کرده که نسبت به حرکت افراد واکنش نشان می دهد. این واکنش ها می تواند با افزودن موسیقی به آن حس و حال متفاوت و بینظیری برای افراد ایجاد نماید! سپس این اطلاعات به نرم افزار فرش اینتراکتیو ارسال می شود. داده ها توسط نرم افزار و سیستم، پردازش شده و به پروژکتور برای نمایش ارسال می گردد.
ابعاد تصاویر ایجاد شده توسط فرش مجازی هوشمند وابسته به ارتفاع سقف و نوع لنز پروژکتور است. در ارتفاع ۳ متری حدود تصویر ایجاد شده بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ اینچ خواهد بود. بسته به میزان نور محیط، لومن پروژکتور و فضای محیط که داخل ساختمان باشد یا خارج آن و در فضای آزاد کیفیت تصویر ایجاد شده تعیین می گردد.

فرش هوشمند
panel
panel

پنل مدیریت

calib
calib

کالیبراسیون اتومات

price
price

قیمت مناسب

null
null

دارای کمترین میزان سایه

effect
effect

دارای ۲۰ افکت مخصوص

control
control

کنترل از راه دور

مدل های مختلف فرش هوشمند 

اسفند ۱۰, ۱۳۹۶

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *

هجده − 11 =